Dzień otwarty dla Przedszkolaków!

Wizyta Przedszkolaków

Dnia 19 czerwca w ramach Dnia Otwartego naszą szkołę odwiedziły dzieci, które w roku szkolnym 2017/2018 rozpoczną naukę w klasie pierwszej. Pani dyrektor Barbara Białkowska dobrym słowem i uśmiechem powitała wszystkich przybyłych, następnie dzieci z wielkim zaciekawieniem obejrzały krótki pokaz artystyczny przygotowany przez klasę IIb i IIIb. Mali goście pod opieką koleżanek i kolegów z klasy IIIb zostali oprowadzeni po szkole oraz udali się do swojej przyszłej sali lekcyjnej. Celem spotkania było zapoznanie dzieci z ofertą szkoły, umożliwienie wzajemnego zapoznania się dzieci, ułatwiającego adaptację w społeczności szkolnej oraz zapoznanie z wychowawcą i pomieszczeniami szkoły.

Przedszkolaki były bardzo zadowolone z wizyty. Warto jest organizować takie dni, bo dają dzieciom możliwość wyobrażenia sobie, gdzie, z kim i jak będzie wyglądać zbliżająca się wielka szkolna przygoda. 🙂

Spotkanie zakończyło się wspólnymi rozmowami i słodkim poczęstunkiem. Dzieci zadowolone i w dobrych humorach wróciły do przedszkola. Pobyt gości dostarczył wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń i emocji.

Miło było nam gościć tak liczną grupę dzieci wraz z opiekunami. Bardzo dziękujemy za zainteresowanie i serdecznie zapraszamy do naszej szkoły 1 września! Galeria wkrótce TUTAJ!

Joanna Tylenda