Czas na nagrody!

ikona

Czas na nagrody!

22 czerwca 2017 r. dyrektor szkoły Pani Barbara Białkowska na apelu szkolnym rozpoczęła podsumowanie roku szkolnego 2016/2017.

Zostali nagrodzeni uczniowie klas IV-VI SP i I-III PG, którzy otrzymali pieczątkę do  indeksu w ramach programu „MÓJ SUKCES. Jest to prestiżowa nagroda dla uczniów wyróżniających się w nauce, zachowaniu oraz  aktywnych w szkole. Listę znajdziecie TUTAJ! 

Tym razem upominkiem dla wyróżniających się był bilet do kina Helios na seans w technologii 3D.

Sponsorem biletów była Rada Rodziców, której serdecznie DZIĘKUJEMY!

Ponadto nauczyciele wręczyli dyplomy, nagrody uczniom osiągającym sukcesy w II półroczu, zarówno w konkursach, jak i zawodach sportowych. Opiekunowie Samorządu Szkolnego docenili wysiłek swoich podopiecznych, wręczając im drobne upominki.

Przewodniczący samorządu podsumował roczny konkurs na najładniejszą klasę w kategorii IV-VI SP i I-III PG. Okazała się nią sala nr 15, której gospodarzem są uczniowie klasy szóstej SP.

Ostateczne podsumowanie roku szkolnego 2016/2017 miało miejsce 23 czerwca 2017 r.

Nagrodzeni w dniu 22 czerwca 2017 r. TUTAJ!!!

Zapraszamy do GALERII!

A. D.